Το Γυμνάσιο Καρλοβασίων συμμετέχει στο European School Radio

European School Radio - Το πρώτο μαθητικό ραδιόφωνο

Επιβεβαιώθηκε η συμμετοχή της ραδιοφωνικής ομάδας του ψηφιακού εργαστηρίου του Γυμνασίου Καρλοβασίων στο European School Radio – το μαθητικό ψηφιακό ραδιόφωνο.

Ακολουθεί λίστα με όλα τα συμμετέχοντα σχολεία για το σχολικό έτος 2014-2015 και αναλυτικος χάρτης.

ESR-14-15

Συντονιστείτε στη διεύθυνση http://europeanschoolradio.eu/player.html (μπορείτε να βρείτε το σύνδεσμο και από το banner της 1ης σελίδας) καθώς και εμείς προθερμαίνουμε τα μικρόφωνα για τα πρώτα σποτ και τις ολιγόλεπτες εκπομές των μικρών ραδιοφωνικών παραγωγών μας.

3 σχόλια

• Αγγέλα Πανούσου on 24 Ιανουαρίου 2015 at 13:51
    • Απάντηση

Να ‘στε καλά δίχως εσάς δεν θα καταφέρναμε τίποτα !!!
    Σας ευχαριστούμε !!!

• Αγγέλα Πανούσου on 26 Ιανουαρίου 2015 at 18:25
    • Απάντηση

Και το πυθαγόρειο έχει σταθμό !!!

1. Το είδα. Θα μιλήσω μαζί τους ώστε να δούμε τι είδους συνεργασία μπορεί να προκύψει.