1η ραδιοφωνική εκπομπή του Γυμνασίου Καρλοβασίων “Σα σήμερα στη μουσική” από το αποθετήριο μαγνητοσκοπημένων εκπομπών της ομάδας European School Radio του ΠΣΔ

gymKarlov-SanSimeraStiMousiki-poster-internetSafeΜετά από δύο συνεχείς μέρες που “έπαιζε” η εκπομπή και για να μην είναι οι αγαπητοί μας ακροατές κατασκηνωμένοι στους υπολογιστές και τα διαδικτυακά ραδιόφωνά τους,  αναρτήθηκε στο αποθετήριο μαγνητοσκοπημένων εκπομπών του European School Radio – του Πρώτου Μαθητικού Ραδιοφώνου, η πρώτη ραδιοφωνική εκπομπή του Γυμνασίου Καρλοβασίων “Σα Σήμερα στη Μουσική”. Στο μικρόφωνο και στις επιλογές η Αγγέλα Μαρία.

Το αποθετήριο περιέχει βίντεο και μουσικές από εκπαιδευτικές εκδηλώσεις όλων των σχολικών μονάδων και βασίζεται στην υπηρεσία Βίντεο Κατά Απαίτησης (Video On Demand) του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου.

Η εκπομπή θα μεταδίδεται τις καθημερινές, μεταξύ 08:00 – 16:00, στις αλλαγές της ώρας. (8, 9, 10 ακριβώς κ.ο.κ.). Θα ξαναπαίζει τις ίδιες ώρες για τουλάχιστον 15 μέρες ακόμη.

Μείνετε συντονισμένοι και για τη συνέχεια.