2ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου

Σε συνέχεια προηγούμενου μηνύματός μας για τον 2ο Πανελλήνιο Ραδιοφωνικό Διαγωνισμό «Κάντο να ακουστεί» ενημερώνουμε ότι λειτουργεί η ιστοσελίδα του 2ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου με αναλυτικές πληροφορίες για τις εκδηλώσεις, το πρόγραμμα και τον προαναφερόμενο διαγωνισμό. Επισημαίνεται και πάλι ότι κάθε σχολική μονάδα μπορεί να συμμετέχει με 2 σποτ το πολύ.

Όσοι ενδιαφέρονται να λάβουν μέρος να φροντίσουν να επικοινωνούν τακτικά με τον καθηγητή πληροφικής Δημήτριο – Αδαμάντιο Δρίτσα και με τις προαναφερθείσες πηγές για περισσότερες πληροφορίες.