5ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

Υπενθυμίζουμε ότι το 5ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας θα πραγματοποιηθεί φέτος στο διάστημα 2 ? 4 Απριλίου 2015. Όπως και πέρσι, το σχολείο μας θα συμμετέχει με εξ’ αποστάσεως σύνδεση με τη Μυτιλήνη. Αναλυτικές πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην πρώτη ανακοίνωση.

Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής εργασιών είναι η 28η Φλεβάρη 2015. Συνεπώς παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι μαθητές να ενημερώσουν τον συντονιστή εκπαιδευτικό πληροφορικής Δημήτριο – Αδαμάντιο Δρίτσα ως και τη Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου 2015, ώστε να προγραμματιστούν οι συμμετοχές που θα υποβάλλουμε ως σχολείο για το φεστιβάλ.

1 Σχόλιο

• Αγγέλα Πανούσου
    • Αγγέλα Μαρία Πανούσου on 12 Φεβρουαρίου 2015 at 23:35
    • Απάντηση

Φέτος υπάρχει και πολύ ωραία αφίσα !!! 🙂
    Αλλά την διαφορά θα την κάνουμε εμείς :p !!!!