Μαθητική εργασία για τη Νεκρική Ακαμψία στα πλαίσια της ανάγνωσης του μυθιστορήματος «Η αφοσίωση του υπόπτου Χ »

Στα πλαίσια ανάγνωσης του αστυνομικού μυθιστορήματος «Η αφοσίωση του υπόπτου Χ» του Ιάπωνα Keigo Higashino στη Λέσχη Ανάγνωσης «Υπατία» του Γυμνασίου Καρλοβασίων η μαθήτρια Αγγέλα ? Μαρία Πανούσου παρουσίασε μια κάπως μακάβρια (φταίνε και όλες οι ιατροδικαστικές τηλεοπτικές σειρές) εργασία με θέμα την Νεκρική Ακαμψία.

Μπορείτε να διαβάσετε όλο το άρθρο στην σελίδα της μαθήτριας “Συζητήσεις με εφήβους” ή να δείτε κατευθείαν την παρουσίαση στα παρακάτω online προγράμματα:

1. Emaze : Νεκρική Ακαμψία από την μαθήτρια της γ ? γυμνασίου Αγγέλα ? Μαρία Πανούσου