Αυγ 23

Στιγμιότυπα από τη μέρα παρουσιάσεων και βραβεύσεων του Εργαστηρίου Ψηφιακής Δημιουργίας

Ακολουθούν φωτογραφικά στιγμιότυπα από τις βραβεύσεις, παρουσιάσεις δημιουργιών (που αναρτήθηκαν σε προηγούμενες αναλυτικές δημοσιεύσεις) και ομιλίες των μαθητών του «Εργαστηρίου Ψηφιακής Δημιουργίας» του Γυμνασίου Καρλοβασίων αλλά και βραβεύσεις σεμιναρίου καθηγητών σε ΤΠΕ που πραγματοποιήθηκε τέλη Μάη – αρχές Ιούνη 2015. Η εκδήλωση από την οποία βλέπετε στιγμιότυπα πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 21 Ιουνίου 2015.

Για τις φωτογραφίες που ελήφθησαν έχει υποβαθμιστεί η ανάλυση και έχει ληφθεί μέριμνα για μακρινά πλάνα. Επιπλέον διατηρούνται σε αρχείο του σχολείου οι υπεύθυνες δηλώσεις κηδεμόνων που αδειοδοτούν την ανάρτηση φωτογραφιών και βίντεο στα πλαίσια του προγράμματος «Εργαστήριο Ψηφιακής Δημιουργίας». Παρόλα αυτά ο κηδεμόνας που θεωρεί ότι θίγονται προσωπικά δεδομένα και επιθυμεί να άρει τη συναίνεσή του για κάποια φωτογραφία, μπορεί να το αιτηθεί με γραπτό αίτημα προς το σχολείο.

Your email address will not be published.