Απολογισμός 4ου Πανελληνίου Διαγωνισμού Παιχνιδιού στο Scratch

Στην επίσημη ιστοσελίδα του 4ου Πανελληνίου Διαγωνισμού Παιχνιδιού στο Scratch έχει αναρτηθεί ο απολογισμός του διαγωνισμού μαζί με τα βραβευθέντα έργα. Το Γυμνάσιο Καρλοβασίων συμμετείχε με δύο έργα:

υπό την εποπτεία του εκπαιδευτικού Πληροφορικής Δρίτσα Δημητρίου – Αδαμαντίου, ενώ έχουν εκδοθεί τα σχετικά ατομικά αναμνηστικά συμμετοχής, τα αναμνηστικά του σχολείου που έχουν αναρτηθεί σε κορνίζες έξω από το εργαστήριο Πληροφορικής και φωτογραφίες των οποίων ακολουθούν εδώ:

Όσοι συμμετέχοντες μαθητές δεν τα έχουν παραλάβει λόγω θέρους μπορούν να τα αναζητήσουν από τη διεύθυνση του σχολείου είτε κατά τις μέρες εφημερίας είτε με την επανέναρξη πλήρους λειτουργίας του σχολείου τον προσεχή Σεπτέμβρη.

Your email address will not be published.