Ενημέρωση για την Ενισχυτική Διδασκαλία – Αιτήσεις μέχρι 8/11/21

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με το ΦΕΚ Β΄ 4710/12-10-2021 θα ξεκινήσει στο επόμενο διάστημα η Ενισχυτική Διδασκαλία για τους μαθητές του Γυμνασίου για το σχολικό έτος 2021-22. Η ενισχυτική διδασκαλία περιλαμβάνει τα εξής μαθήματα:

Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία, Αγγλικά

Στο πλαίσιο της προετοιμασίας για την έναρξη του προγράμματος, παρακαλείσθε όσοι επιθυμείτε να συμμετέχουν τα παιδιά σας στα μαθήματα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας, να συμπληρώσετε την επισυναπτόμενη αίτηση – δήλωση μαθημάτων και να την καταθέσετε στο Σχολείο, είτε μέσω ηλεκτρονικής αποστολής, είτε δια ζώσης μέσω των παιδιών σας μέχρι την Δευτέρα 8 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 12:30.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα, ενημερώστε μας μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος (email).

Για να κατεβάσετε την Δήλωση για την Ενισχυτική Διδασκαλία πατήστε εδώ.

Από το Γραφείο.